Navion, bankacılık uygulamaları konusunda sahip olduğu deneyimi, teknolojik yetenekleriyle birleştirerek finans sektörüne nitelikli çözümler sunmaktadır. Temel bankacılık ürünleri olan mevduat, krediler, şube dışı bankacılık kanalları (ATM, POS, kiosklar, telefon), bireysel bankacılık, muhasebe, bilanço, raporlama, nakit yönetimi, fon yönetimi, veritabanı, şübe sistemleri ve diğer birçok bankacılık ürününün yazılımlarında deneyim sahibi olan Navion, ülkemizin önde gelen banka kuruluşlarına özel yazılım desteği sunmaktadır.

bankacilik-yazilim

Güvenlik, performans ve kullanıcı dostluğu konularının önem kazandığı bankacılık yazılımlarının birçoğu, kısmen yada tamamen Navion tarafından projelendirilerek ve gerçekleştirilerek müşterilerine teslim edilmektedir. Her türlü özel yazılım talepleriniz için danışabileceğiniz Navion’un halihazirda müşterilerine sunduğu paket yazılımlar da mevcuttur: 

NaviKredi (Kredi Basvuru Surec Takip Sistemi) – NaviKredi, bankaların ticari veya bireysel tüm kredi başvuru süreçlerini yönetebilecekleri bir web tabanlı bir yazılım paketidir. Kredi başvuru formunun dolduruluşundan kredi onayına kadar geçen tüm süreci içeren NaviKredi yazılımında, kredi danışmanı, şübe müdürü ve merkezi müdür şeklinde görevlendirmeler yapılabilmekte ve hiyerarşik şekilde kredi başvuru süreci yönetilebilmektedir. Web tabanlı bir yazılım olması nedeniyle kullanıcı sayısı limitsiz olan NaviKredi, yapılan tüm kredi başvurularının tüm istatistiklerini hazırlamakta ve size özel raporlar da sunabilmektedir. NaviKredi’nin demo versiyonunu test etmek için www.navion.com.tr/navikredi sitesine ulaşabilirsiniz. Bankanız için her türlü değişikliğin ve eklemelerin yapılabileceği NaviKredi yazılımı hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

NaviBİSD (Banka İç Sistemler Denetim Sistemi) – NaviBİSD, TC ve KKTC Merkez Bankalarının faaliyet gösteren tüm bankalara şart koştuğu Banka İç Sistemler Denetim (BİSD) Anketini içeren ve bu anketin belirli zaman aralıklarında doldurulması ve raporlanmasını sağlayan bir web tabanlı denetim yazılımıdır. Merkez Bankası’nın tasarladığı banka iç sistemler denetemiyle ilgili 509 adet soruyu içinde barındıran NaviBİSD, bankaların ‘İç Sistemler Kurulu’ tarafından kolayca tamamlanmasını ve ilgili bankanın Merkez Bankası nezdinde ‘BİSD Notu’nun verilmesini sağlar. NaviBİSD’in demo versiyonunu test etmek ve daha detaylı bilgi almak için için www.navion.com.tr/navibisd sitesini ziyaret edebilirsiniz.