Navion`un KKTC`deki avukat ve yargıçlara sundugu profösyönel bir Avukatlık Büro İşletim Sistemi olan NaviLaw yazılımımız kullanıma hazır hale geldi. İlk olarak Gülsün Yücel ve Oktay Feridun & Associates Hukuk Bürolarına kurulan NaviLaw, şu anda 27 kullanıcısıyla bu hukuk bürolarına sorunsuz hizmet vermekte. Yazılımı kullanan hukuk büroları, müvekkil bilgilerinden dava bilgi ve dokumanlarına, kurumsal takvimlerden dava muhasebe ve hapisliğine kadar günlük tüm işlevsel ihtiyaçlarını bir sistem üzerinden karşılayabilmekte.

Navion’la çalışmak büyük bir zevkti. Avukatlık büromuzun son teknolojiyle donatılmasında, NaviLaw yazılımının kurulumunda ve bu teknolojileri kullanmamıza yardımcı olacak eğitimlerde, Navion üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getirdi.
Av. Gülsün Yücel, Gülsün Yücel Hukuk Bürosu

NaviLaw’da avukatlık büroları için hiyerarşik görevlendirmeler kurulabilmekte, tüm büro hukukcularının ortak takvimleri oluşturulabilmekte ve büro partonları tüm hukukcuların hareketlerini kolaylıkla takip edebilmektedirler. Navion Consulting, NaviLaw yazılımını, ilgili hukuk bürosunun büyüklüğüne uygun bir server ile birlikte paket olarak sunmakta ve yazılım ile birlikte e-mail ve takvim gibi kurumsal uygulamalarında bu server üzerine ücretsiz olarak kurmaktadır. Navilaw ile ilgili daha detaylı bilgi ve ücretlendirme için bize ulaşabilirsiniz.