İzzet Çinar
İzzet ÇinarEş-Direktör
Lefkoşa`da doğdu.Üniversite eğitimini Amerika`da University of Missouri Kansas City`de finans ağırlıklı işletme üzerine tamamladı ve Webster Universitesi`nde IT Management ve Finans çifte Masteri yapti.
Devamı...

2011 yılında Kıbrıs`a dönmeden önce Amerika`da borsa üzerine kendi şirketini (Cinar FX Trading) kurdu ve şu anda bu şirketin direktörlüğünü de yürütüyor. Navion`un eş-kurucusu ve eş-direktörü. IT ve Finans uzmanı olduğundan, ağırlıklı olarak e-iş teknolojileri, yazılım, internet girişimleri ve website birimlerimizle ilgileniyor. Evli ve eviyle işi arasinda mekik dokuyan bir işkolik. Google en iyi arkadaşı, Steve Jobs ise idolü. Eski KKTC Karting şampiyonlarından ve hız tutkusu dinmeden devam ediyor.

Rüstem Önkal
Rüstem ÖnkalEş-Direktör
Lefkoşa doğumlu. Amerika`daki Macalester College`de Matematik, Statistik ve Nörobiyoloji eğitimlerini aldıktan sonra İngiltere Imperial College`de Kanser Hücre Biyolojisi üzerine doktorasını tamamladı.
Devamı..
2010 yılından itibaren Uluslararası Kıbrıs Üniveristesi`nde Biyoteknoloji Arastirma Merkezi Başkanlığı ve Uluslararası Ofis Direktörlüğü görevlerini sürdürüyor. Navion`un eş-kurucusu ve eş-direktörü. Pazarlama ve fizibilite danışmanlığı, yazılım, dijital reklamcılık, grafik tasarım ve yurt işletmeleri birimlerimizle yakından ilgileniyor. Elinde kalemi, tüm yeni fikirlerini önce kağıt üzerinde yazıp-çizip-planlamaya bayılır. İş yoğunluğundan dolayı eşi tarafından yakında evden atılması muhtemel. Tutkuları arasında Fenerbahçe, Fenerbahçe ve Fenerbahçe var.
Oktay Çinar
Oktay ÇinarGenel Sekreter
Lefkoşa doğumlu. İngiltere`de Southampton Üniversitesi`nde hukuk okudu. Oktay Feridun ve Ortakları Hukuk Bürosunda aktif olarak avukatlık yapıyor. Şirketimizin Genel Sekreteri ve hukuk danışmanı.
Devamı..
Ayrıca, yazılım ve e-iş teknolojileri birimlerimize danışmanlık ve koçluk yapıyor. Sosyal kişiliği, ekstrim sporlara tutkusu, gitari ve hayvanseverliğiyle biliniyor.
Elif Başar
Elif BaşarOfis Koordinatörü
Bursa’da doğdu. Lisans ve master eğitimini Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde, Uluslararası İlişkiler Bölümü üzerine tamamladı. Aynı alanda, 2011 yılında, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde doktora eğitimine başladı.
Devamı..
Şu anda, doktora tez çalışmasını sürdürmekle birlikte, aynı zamanda, 2013 yılında, Anadolu Üniversitesi’nde başladığı ‘uzaktan eğitim’ Felsefe lisans öğrenimine devam etmektedir.
Eğitimi sırasında ve sonrasında turizm, gıda, araştırma-eğitim gibi farklı sektörlerde çalışmıştır. Navion’a katılmadan önce, en son olarak, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde Mezunlar Merkezi Koordinatörü, Üniversite Tanıtım Sorumlusu ve Öğretim Görevlisi olmak üzere farklı pozisyonlarda görev yapmıştır. En büyük tutkusu: Siyaset; İlgi alanları: İnsan doğası ve arkeoloji.
Süreya Ziya
Süreya ZiyaGrafik Tasarımcı
Lefkoşa’ da doğdu. Yakın Doğu Kolleji’ni bitirdikten sonra Yakın Doğu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun oldu. Creative Grafik Ajans’ında staj yaptı.
Devamı...
Makyaja meraklı olduğundan dolayı Kryolan’da başarılı makyaj ve Grafik Tasarım deneyimlerine imza attı. Şuanda Navion için Grafik tasarım yapmakta. Değişik, kendine özgü bir tarzı olan ekip arkadaşımızın hayal gücü aşırı ileridir. Şiir, kitap ve şarkı yazmayı sevdiği gibi şirketin de çılgın, neşeli, sempatik bir bireyidir.
Ufuk Şevki
Ufuk ŞevkiSistem ve Ağ Uzmanı
Lefkoşa’da doğdu. Yakın Doğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde eğitimini tamamladı. Navion`a katılmadan önce KKTC’nin yerel gazetelerinde sayfa tasarımcısı olarak ve bazı diğer şirketlerde IT teknik destek
Devamı...
elemanı olarak görev yaptı. Navion’da uzmanlık alanları bilişim teknolojileri alanında her türlü danışmanlık, çözüm ve teknik destek, keşif ve projelendirme, network sistemleri kurulumu ve bakımı, server kurulumu ve bakımı, güvenlik duvarı programları kurulumu ve bakımı. Medeni hali bekar.
Enver Mamülcü
Enver MamülcüTeknik Destek
Lefkoşa`da doğdu. Eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi`nde Elektrik Elektronik Teknolojisi okuyarak tamamladı. Efes Pilsen Lefkoşa ve Güzelyurt bölgesi satış temsilciliği ve Pegasus Network / server kurulumcusu olarak çalıştıktan
Devamı...
sonra Navion’da araç takip sistemlerinin kurulumu ve genel teknik destek uzmanı olarak görev yapmakta. Çetinkaya, Fenerbahçe ve Chelsea taraftarı. Elektronik müzik dinlemeyi ve gerekli gereksiz herşeyi merak etmeyi sever, aç olduğu zamanlar iş yapamaz. Evli ve bir çocuk babası.
Serdar Başaran
Serdar BaşaranKurumsal Destek Sorumlusu
Ankara’da doğdu. Selçuk Üniversitesi Elektrik-Elektronik bölümünde eğitimini tamamladı. Navion’a katılmadan önce Turkcell ve bazı yerel şirketlerde Sistem Destek Uzmanı olarak görev yaptı. Navion’da ki uzmanlık alanı: Bilişim, güvenli network, teknik destek ve teknik destek sonrası hizmet. Medeni hali evli.
Ekrem Şentürk
Ekrem ŞentürkAğ Yönetim Uzmanı
Lefkoşa’da dogdu. Askerlik görevini tamamladıktan sonra yerel bir güvenlik firmasında güvenlik kamerası, alarm ve akıllı ev otomasyonu gibi teknik alanlarda deneyim kazandı. Sonraki yıllarda, Kıbrısonline’nın Bireysel Kurulum Birimi’nde, teknik destek elemanı olarak çalıştı. Navion’da ki uzmanlık alanı: Network, bilgisayar ve güvenlik kamerası, kurulum, bakım ve teknik destek. Medeni hali bekar.