Navion’a hoşgeldiniz

Navion Consulting, 2011 yılında kurulmuş olan ve günden güne artan portföyüyle sektöründeki lider ve gelişmekte olan şirketlere bilişim ekipmanları (e-iş teknolojileri) kurulumu, işletme ve teknolojik danışmanlık hizmeti, özel software (yazılım) geliştirme ve digital pazarlama/reklamcılık hizmetleri sunan bir danışmanlık şirketidir. Kendi yazılım ve hizmetleri haricinde birçok uluslararası firmanın KKTC’deki distribütörlüğünü elinde bulunduran Navion, geniş bir ekiple, teknoloji, finans, pazarlama, fizibilite, reklam ve e-ticaret alanlarında KKTC ve Türkiye’deki bir çok şirkete aktif şekilde hizmet vermektedir.

Navion Consulting`in ana hedefi danışmanı olduğu firmaların kurumsallaşmaları, iş alanlarına odaklanmaları, rekabet güçlerini artırmaları ve bu sayede de sektörlerinde hızlı ilerleme sağlamalarıdır. Navion, parçası olduğu projelerde, işletmelerin karlılıklarını artırmalarını sağlamak, zaman yönetimlerini geliştirmek ve işlevsel yönden kurumsallaşmalarına katkıda bulunmayı misyon etmektedir.
Navion’un müşterilerine sunduğu hizmetler:

  • Teknoloji, finans, pazarlama, fizibilite, reklam, internet girişimleri, egitim, teklif hazirligi vb. kurumsal danışmanlıklar
  • Küçük, orta boy ve büyük işletmeler için e-iş teknolojileri ve bilişim çözümleri (network, server, güç, veritabani, telekomünikasyon, kamera, vb. Işletme sistemleri) tedariği ve kurulumu
  • Özel yazılım geliştirme ve uygulama (finans, muhasebe, merkezi depo, satış, lojistik, iş-süreç, raporlama, güvenlik, vb. tüm büro işletim sistemleri)
  • Internet, intranet ve extranet icin website yazılımları ve bakım hizmetleri (NaviWeb)
  • E- ticaret websiteleri tasarım ve altyapı uygulamaları (NaviWeb)
  • Mobil websiteleri ve aplikasyonlar (iPhone, iPad, BlackBerry, Android, vb.) (NaviWeb)
  • Sosyal medya (Facebook ve Twitter) yönetim ve uygulama hizmetleri (NaviWeb)
  • İç ve dış mekan LED TV, LCD ve Billboard reklamcılığı (Naviad)
  • Ögrenci Yurt İşletmeleri (NaviParks)
Konusunda yetenekli ve uzman ekibimiz, temsil ettiği şirketlere ait değerleri korumanın ve bu şirketlerin gereksinimleri doğrultusunda özel çözümler üretebilmenin önemine inanır. Bu anlayışımız, Navion`un birlikte çalıştığı firmaların kalıcı ve güvenilir bir hizmet ortağı olmasını sağlamıştır. Müşterilerimizle şeffaf bir şekilde çalışmayı, zamanında işimizi bitirmeyi ve projelerimizde en son teknoloji ve trendlere uygun çözümler üretmeyi benimseriz. Iş alanlarımızda bilgiliyiz, yaratıcıyız, ve disiplinliyiz; bunlarin yanında müşterilerimizle muhabbetli ve keyifli bir şekilde çalışmanın önemine inanırız.
Navion Consulting’in Navion Digital, Navion Advertising ve NaviParks adında üç yan firması bulunur. Navion Digital, website tasarımı, mobil site ve aplikasyon yazılımları, digital pazarlama ve sosyal medya yönetimi hizmetleri sunan bir dijital pazarlama ajansıdır. Navion Advertising, KKTC’deki işlek merkezlerde iç ve dış mekan LED TV, LCD ve Billboard reklamcılık hizmeti veren bir reklam firmasidir. NaviParks, Lefkoşa ve Magosa bölgelerinde üniversite öğrenci yurt işletmeciliği yapan bir emlak ofisidir. Bu şirketler Navion Consulting Ltd`e bağlı olarak hizmet vermektedirler.

Kimlerle Çalıştık?