İşletmeniz çağ atlasın

Günümüz şartlarında, işletmenizi modern teknolojik altyapı ve özel yazılım sistemleriyle donatmak, sektörünüzdeki rakiplerinizle rekabet edebilme açısıdan artık bir lüks değil şart olmuş durumda.  Bu noktada Navion, yeni kurulacak olan veya modernize edilmek istenen ofis ve bürolar için network ve server kurulumundan bilgisayar ve yazıcı alımına, çağrı merkezi kurulumundan güvenlik kamera sistemi uygulamalarına kadar tüm e-iş teknolojileri konularında firmalara gerekli tüm servisi vermektedir. E-iş teknolojileri kurulum ve uygulama alanında işletmelere sunduğumuz hizmetler aşağıda başlıklar halinde verilmiştir. Farklı kategoriler hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilir, e-iş teknolojileri kurulumlarında kullandığımız markalar ve ürün ücretlendirmeleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Network

Tüm network ve internet kurulumu, kablolama hizmeti ve ağ (hosting) servisi.

PC ve Yazıcılar

Ofisiniz için gerekli tüm bilgisayar, monitor, yazıcı, scanner, projector ve benzeri bilişim ekipmanlarının tedariği ve kurulumu.

Server

Kullanıcı sayısı ve saklanacak dosya büyüklüğüne göre server tedariği ve kurulumu.

Araç Takip

İş araçlarınız veya filolarınız için araç takip sistemi kurulumu (Türkiye`nin sektör lideri markaları Lenoi veya Kartasis).

Backup

Ofisinizdeki tüm bilgisayar ve diğer bilişim ekipmanlarının bağlı olduğu serverdeki tüm verilerin yedeklemesi.

Güvenlik Kameraları

Yüksek kalitede görüntü ve ses kaydedebilen, istenildiği takdirde gece görüşlü, güvenlik kamerları tedariği ve kurulumu (kamera görüntülerini canlı şekilde mobil cihazlardan takip edebilme şansı).

Çağrı Merkezi

Normal veya IP destekli telefon kurulumları ve otomasyon sistemiyle birlikte çağrı merkezi oluşturulması.

Güç Kaynakları

Elektrik kesintileri esnasında jeneratörlerin devreye girme sürecinde veya olası jeneratör bozuklukları durumunda elektrik kesintisi yaşamamanız için kesintisiz güç kaynakları (UPS).

Güvenilir, zamanında işini bitiren ve müşterilerinin bütçelerine uygun çözümler üretebilen bir firma olarak Navion, e-iş teknolojileri kurulumu alanında KKTC`deki en kapsamlı ve en modern hizmet sunan teknoloji firmalarından biri konumundadır. Birçok diğer teknoloji firması e-iş teknolojilerinin spesifik bir alanına (örneğin, bilişim ekipmanı, yazılım, güvenlik sistemi, server veya network) yoğunlaşmış durumda olsada, Navion tüm bu hizmetleri paket halinde müşterilerine sunmakta ve müşterilerinin hem zaman hem de para kazanmalarını sağlamaktadır.

En son teknoloji kullanma konusundaki ısrarcı anlayışı nedeniyle Navion, bilişim ekipmanı ve server kurulum işlerinde kullandığı çoğu ürünü KKTC ve Türkiye yerine teknolojide öncü olan Amerika, İngiltere, Japonya ve Çin gibi ülkelerden tedarik etmektedir.

Genellikle proje bazInda yaptığımız e-iş teknolojileri kurulumlarımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda iş mekanının planı üzerinde yapılan teknolojik altyapı projesiyle başlar. Altyapısal yönden eksikler belirlendikten sonra ihtiyaç listesinin ortaya çıkmasıyla, müşterilerimizin bütçelerine uygun seçenekler sunulur ve tedarik edilecek bilişim ekipmanlarının markaları ve özellikleri üzerine anlaşma sağlanır. Bu süreci takiben istenilen ekipmanlari 2-3 hafta gibi kisa bir sürede tedarik eden Navion, projenin büyüklüğüne göre tüm kurulum ve uygulama testlerini 1-2 hafta içerisinde tamamlar ve projeyi kullanım için müşterilerine teslim eder.

 

Diğer Teknolojiler

Her ölçüye uygun masaüstü, duvar, zemin veya yazar kasa montajlı profosyonel monitörler, LCD ekranlar ve LED videowall ürünleri (3G, Wi-Fi, Ethernet ve SD kart destekli ürün çeşitleri; dokunmatik seçenekler)
Kartlı geçiş sistemleri, otopark kontrol ve bariyer sistemleri, elektrikli kilit ürünleri, bekçi devriye tur kontrol ürünleri, biometric tanıma ürünleri, parmakizi / kartlı / şifreli geçiş sistemleri.
Alarm sistemleri, kablolu ve kablosuz dedektörler, dijital kayıt cihazları, görüntülü kapı telefonları, parmak izli sistemler.

Neden Navion?

  • Modern ve son trendlere uygun teknolojiler
  • Gereksinimleriniz doğrultusunda size özel çözümler
  • Bilgili, yaratıcı ve işini zamanında bitiren tecrübeli ekip
  • Her müşterinin bütçesine uygun çözümler
  • Engin sektör deneyimi ve bilgileri

Müşterilerimizden

Navion’la çalışmak büyük bir zevkti. Avukatlık büromuzun son teknolojiyle donatılmasında ve bu teknolojiyi kullanmamıza yardımcı olacak eğitimlerde, Navion üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getirdi.
Av. Gülsün Yücel, Gülsün Yücel Hukuk Bürosu
Navion’un verdiği teknoloji danışmanlığı sayesinde tüm iş süreçlerimizi kısalttık ve buna bağlı olarak karlılığımız arttı. İleriki zamanlarda da Navion’la çalışmaya devam.
Zeki Ziya, CyprusXP Solutions
Yeni kurulan işimiz temelde bir yazılım üzerine dayanmaktaydı. Uzun süreli arayışlardan sonra karşımıza Navion çıktı. Yetenekli yazılımcıları ve yaratıcı grafikerleri sayesinde tam istediğimiz işletme yazılımımıza kavuştuk. Şu anda sadece işimizi büyütmekle uğraşıyoruz.
Nazım Belge, Roadteam
E-iş teknolojileri ve yazılımlarla ilgili hiçbir bilgimiz olmamasına rağmen, işimizin gerektirdiği tüm ekipman ve işletme yazılımlarında Navion gerçek bir iş ortağımız gibi davrandı, kısa sürede terzi işi çözümler üretti.
Umut Erol, Detur