Untitled-1 3

Reklam doğru yerde yapılır

Navion Advertising, kurduğu ve kuracağı dev ekran LED TV’lerle, KKTC`deki firmaların geniş bir kitleye uygun fiyatlarla ulaşabilecekleri bir reklam platformu oluşturmayı hedeflemektedir. Şu anda Lefkoşa’nın en yoğun insan trafiği oluşan yerlerinden biri olan Ortaköy’deki LEMAR Süpermarket (3300 günlük ziyaretçi) içerisine kurulmuş 9 metrekare büyüklüğündeki Navion LED TV, KKTC’de iç mekana kurulmuş en büyük reklam ekranıdır.  Ekranın yüksek çözünürlüğü ve parlaklığı sayesinde reklamlarınız olabilecek en yüksek kaliteyle yayınlanmakta ve market içerisinde alışveriş halinde olan kişilerde direk etkileşim sağlamaktadır. Almış olduğumuz yüksek reklam talebi nedeniyle, yakında biri Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde bulunan eski Hyundai Binası üzerine ve diğer ikisi de Girne Merkez Lemar ve Magusa DAU Lemar içerisine olmak üzere 3 yeni LED TV’miz de yayına başlayacaktır.

Neredeyse bir günlük gazete reklamı fiyatına reklamlarınızın bir ay boyunca yayınlanacağı Navion Advertising reklamları için grafik tasarımdan yayın detay ve ücretlendirmesine kadar tüm konularla ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde yaygın şekilde kullanılan açıkahava ‘Billboard’ reklam modelinin aksine, LED TV reklamlarında sürekli değişen interaktif görüntü kullanılabileceğinden, yayınlanan video reklamların yarattığı etkileşim çok farklı olmaktadır. Bu nedenle, LED TV reklamları şu anda Avrupa ve Amerika’nın önder şirketlerinin en fazla kullandığı reklam modelidir; örneğin stadyumlardaki saha etrafında dönen LED ekranlarda, New York’taki ‘Times Square’ ve Londra’daki ‘Picadilly Circus’ gibi şehir merkezlerinin yüksek binaları üzerinde ve insan trafiği oluşan İngiltere’deki Tesco gibi süpermarketlerde.