Çalıştığınız sektöre uygun iş stratejinizi hayata geçirmek ve şirketinizi bugünün değil yarının şartlarına hazırlamak için en önemli itici güç şirketinizin teknolojik altyapısı ve kullanmakta olduğunuz bilgi-işlem sistemleridir. KKTC’nin önde gelen teknoloji danışmanlarından biri olarak, bilgi teknolojilerinin iş yönetiminize ne şekilde pozitif katkı sağlayabileceğini iyi biliyoruz.

Teknik uzmanlığımız, modern altyapı ve çözümler kullanımımız, güncel iş süreç yazılımlarımız, yaratıcı vizyonumuz ve tecrübemiz ile Lemar Süpermarket, Telsim, Pegasus, Port Cratos Hotel, Ada Hotel, Akmina Travel, Detur, Northern Travel ve çok sayıda diğer seçkin müşterilerimize birçok farklı alanlarda bilgi-işlem danışmanlığı sunmaktayız.

123Era-And-Virtual-Desktops111

Bilişim Teknolojileri alanında Navion`dan alacağınız danışmanlık hizmetleri, varolan bilgi-işlem sistemlerinizle uyumlu bir şekilde en yeni güvenlik önlemleri ve optimizasyon teknikleri ile yönetim standartlarınıza ve olası gelecek ihtiyaçlarınıza göre gerçekleştirilir. IT projelerindeki uzmanlığımız ve proje yönetim yeteneklerimiz, yazılım geliştirme tecrübemiz ile desteklenmektedir. Teknolojik danışmanlık tecrübelerimizin bulunduğu başlıca alanlar:

  • IT strateji geliştirilmesi
  • Varolan IT altyapısının incelenmesi
  • Uygulama mimarisi analizi ve servis odaklı mimari hazırlanması (IT altyapı kurulumu için)
  • IT altyapı ve bilgi-işlem sistemleri kurulumu (PC, Printer, Güvenlik, IP-telefon, UPS, Server, vs.)
  • Teknolojiye sürekli özel destek ve bakım danışmanlığı
  • Şirketinize özel iş süreç yazılımları (muhasebe, döküman yönetimi, faturalama, personel yönetimi, vs.)
  • Sistem ve altyapı kullanımı için personel’inize uygulamalı eğitim

Tüm teknolojik altyapı ve bilgi-işlem sistemleri hakkındaki sorularınız ve istekleriniz için bize ulaşabilir, fikir sorabilirsiniz. Teknoloji danışmanlarımız, IT problemlerinizi en ince detayına kadar analiz ettikten sonra, size özel çözüm önerileri getirecekler ve takımınızı projenin ilk adımından son adımına kadar yönlendireceklerdir.

Yeni bir ofis kuruyorsanız veya varolan ofisinizi modernize etmek istiyorsaniz, teknolojik altyapı ile ile ilgili tüm desteği Navion`dan alabilir ve ofisinizi son teknoloji bilişim aletleri ve iş süreç yazılımlarıyla donatabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve fikir alişverişinde bulunmak için bize ulaşabilirsiniz.